Защита на досудебном следствии и в суде в уголовных делах

У нас працюють професіонали, які мають великий досвід захисту прав підозрюваних, обвинувачених, підсудних і засуджених. Великий досвід роботи із слідчими органами та судами всіх рівнів дозволяє нам забезпечити висококваліфікований захист на будь-якій стадії кримінального процесу.

Також ми захищаємо права потерпілих та цивільних позивачів у кримінальних справах.

Ми надаємо адвокатські послуги зі всіх категорій кримінальних справ. На Ваш вибір можемо надавати правову допомогу, як у всій справі, так і на окремих стадіях процесу.

Послуги, які надаються нами:

- Захисник на стадії досудового слідства;

- Захисник в суді першої інстанції;

- Захисник в апеляційному суді;

- Захисник в суді касаційної інстанції;

- Представлення інтересів потерпілого чи цивільного позивача:

Захисник на стадії досудового слідства виконує ряд дуже важливих завдань, від результатів яких залежить напрямок, стратегія захисту та підсумок розгляду кримінальної справи в суді, а також процесуальний статус клієнта, від якого, у свою чергу, залежить остаточна кваліфікація діяння, а також можливість закриття справи на цій стадії процесу. Також захисник бере безпосередню участь в обранні слідчим запобіжного заходу для підозрюваних, обвинувачених (оскільки запобіжний захід у вигляді утримання під вартою застосовується виключно судом за поданням слідчого, адвокат бере участь в такому судовому засіданні як захисник і сприяє відхиленню цього подання), надає правову допомогу підозрюваному, обвинуваченому під час проведення слідчих дій (обирає тактику поведінки підозрюваного, обвинуваченого під час допитів, очних ставок та інших слідчих дій, перешкоджає введення в оману підозрюваних, обвинувачених співробітниками правоохоронних органів), здійснює аналіз свідчень інших учасників процесу, оцінює значущість доказів для кваліфікації діяння, допомагає в зборі виправдувальних фактів; подає скарги на неправомірні дії органів досудового слідства і суду, зокрема, на постанови про порушення кримінальної справи, притягнення як обвинуваченого, про обрання запобіжного заходу, протоколи слідчих дій (про затримання, обшуку) та інше, відвідує підозрюваних, обвинувачених в місцях позбавлення волі - камері попереднього затримання органу внутрішніх справ, ізоляторі тимчасового тримання, слідчому ізоляторі.

Захисник в суді першої інстанції. Правильно вибрана тактика захисту підсудного в суді першої інстанції має дуже важливі правові наслідки. Окрім пом'якшення покарання, що є само собою зрозумілим при участі в судовому розгляді адвоката, захисник може використовувати ряд правових інструментів : звільнення від кримінальної відповідальності, повернення кримінальної справи на додаткове розслідування, вживання покарання нижче нижчої межі, встановленої санкцією статті кримінального кодексу, по якій порушена кримінальна справа, адвокат, також може клопотати про зміну запобіжного заходу підсудному в суді, якщо на судовому слідстві було встановлено факти чи обставини, які можуть бути обставиною для подання клопотання про зміну запобіжного заходу.

Захист інтересів в апеляційному суді. Апеляція може бути подана на вирок, рішення або ухвалу/постанову суду першої інстанції. Апеляція є важливим правовим інструментом оскарження незаконного рішення суду. Грамотне використання права апеляційного оскарження, може сприяти відміні незаконних рішень і ухваленню нових, зважених і правильних рішень судом першої інстанції.

Захист інтересів в суді касаційної інстанції. Касаційне оскарження є останньою правовою можливістю оспорити незаконне рішення суду. У касаційному порядку можуть бути перевірені:

1) вироки, ухвали і постанови апеляційного суду, постановлені ним як судом першої інстанції;

2) вироки і постанови апеляційного суду, постановлені ним в апеляційному порядку.

Представлення інтересів потерпілого чи цивільного позивача. Відповідно до КПК України, потерпілий має право мати Представника, основними функціями якого є захист інтересів потерпілого на стадії попереднього слідства і дізнання, підготовка і заява клопотань і скарг, заява цивільного позову, участь в судових засіданнях. Особа, яка зазнала матеріальної шкоди від злочину, вправі при провадженні в кримінальній справі пред'явити до обвинуваченого або до осіб, що несуть матеріальну відповідальність за дії обвинуваченого, цивільний позов, який розглядається судом разом з кримінальною справою.

 

До нас звертаються – ми допомагаємо.

 

Информеры
Погода в Киеве
Пробки на Яндекс.Картах
Облако тегов
Оценка Под меню Нотариус Адвокат Договор дарения Договор купли-продажи Договор аренды Договор обмена Завещание Заявления Перевод Копии Исполнительные надписи Доверенность Хранение документов Наследство Наследственный договор Залог Договор займа (кредит) Брачный договор Пожизненное содержание Дубликат документов Публичные торги нотариус юристи адвокат юрист проба тест Урегулирование споров Трудовые споры Хозяйственные споры Уголовные дела Составление договоров Юридическая консультация Юридическое обслуживание Гражданские споры Семейные споры Наследственные споры Жилищные споры Земельные споры Регистрация предприятий Киев Регистрация ООО Регистрация ЧП Регистрация ФЛП Изменения в учредительные документы Оценка бизнеса Оценка ценных бумаг Оценка недвижимости Оценка земели Оценка транспорта Оценка оборудования Оценка интеллектуальной собственности Оценка имущественных комплексов Административные споры Помощь при ДТП Обжалование штрафов ГАИ
наши телефоны: 228-2000
факс: 537-2508
Copyright © 2010